S

W

 

Basında Çıkan Yazılar

Saklıhan Ronakları

Beylikdüzü'nün en yeni projesi olan ve temeli Aralık 2010'da atılan Saklıhan Konakları'nın satışına başlandı...

Saklıhan İnşaat’ın 2010 yılının son günlerinde hayata geçirdiği  Saklıhan Konakları, Beylikdüzü’nün en yeni projesi olarak öne çıkarken; mimarisi  ve görselliğiyle bölgeye zenginlik katacak.

Saklıhan İnşaat’ın ilk projesi olan ve temeli Aralık 2010 atılan  Saklıhan Konakları, Beylikdüzü’nün merkezinde,12.000m2 ‘si yeşil alan ve peyzaj olmak üzere 18.600 m2’lik bir alana sahip bulunuyor. Tüm dairelerin  site içine baktığı  projede; 2+1,3+1,4+1 ve dubleks daire seçenekleri sunuluyor.

Saklıhan Konakları; 7 blokta toplam  288 daire ve 34 işyeri amaçlı mağazadan  oluşuyor. Projede;140m2’den başlayan ve  310 m2’ye kadar çıkan  büyük  metrekareli daireler  ile ana girişte  400 m2’lik  lobby de dikkat çekiyor.   Aralık 2012’de  teslim edilecek  projedeki dairelerin metrekare fiyatları, 2300 TL ile 2500 TL arasında değişiyor. 

Saklıhan Konakları; E-5 Karayolu’na 1km, Atatürk Havalimanı’na 20km, Avcılar Deniz Otobüsü’ne 9km. mesafede konumlandırılıyor. Projenin yakınında bulunan; okullar, hastaneler ve alışveriş merkezleri de yürüyüş mesafesinde bulunuyor.

Modern ve düzenli kentleşmenin örneklerinden   olan Beylikdüzü bölgesinde, kaliteli yaşam özleminin ve kişiye özel bakış açısını oluşturacak olan  Saklıhan Konakları, HHS mimarlık tarafından projelendirildi.

HAYALLERİNİZ SAKLI KALMASIN


“Hayalleriniz Saklı Kalmasın ! Saklıhan Konaklarıyla Hayat Bulsun” sloganıyla yola çıkılan Saklıhan Konakları’nın sosyal ve ortak alanlarında; yüksek inşaat kalitesini ve mimari görselliği en iyi şekilde yansıtacak  malzemelere ve  ayrıntılara yer verilecek.

Projede;1.sınıf seramik ve duvar kağıdı, vitrifiye, ankastre beyaz eşyalar,Ahşap kapılar,yatak odaları ve salonlarda klima, dekoratif aydınlatma kullanılacak. Ebeveyn yatak odalarında giysi odası ile ebebeyn banyosu olacak. Taşıyıcı sistemlere yerleştirilen bakır paneller sayesinde, dairelerdeki statik elektrik toprağa iletilecek.

Saklıhan Konakları; sosyal tesis, fitness, squash, açık ve kapalı yüzme havuzları,saunalar, Türk hamamları, spor alanları,çocuk oyun alanları, alışveriş merkezleri, cafeteryalar ve kapalı otoparklarıyla kaliteli ve konforlu bir yaşamı ayağınıza getirecek.

Statik elektrik yok

Tüm bloklarda taşıyıcı sistemin içine yerleştirilen bakır panellerin statik elektriği toprağa ilettiğini belirten Günerhan, inşaatta TS 500 standartları ve son deprem yönetmeliğine uygun radye jeneral temel sistemi uygulandığını söyledi.

İnşaat Teknikleri

TSE 500’e uygun son deprem yönetmeliği.                Radye jeneral temel sistemi.                                  C30 beton.                                                         Deprem ve yangın yönetmeliğine uygun.                    Zemin etütleri yapılmış.                                        Yapı denetimli.